6 Ağustos 2009 Perşembe

uykudan önce biraz kahkaha...

Kardeşim iş yerinde değilse, uyumadan bir Cem Yılmaz seyrediyor. Dolayısıyla bende...Uykudan önce süper geliyor. Gülüp gülüp rahatlıyorum :) Hiç sıkılmıyorum. Her izleyişimde, sanki ilk defa izliyormuş gibi gülüyorum.En çok askerlik anılarını seviyorum. En dinlenesi askerlik anıları Cem Yılmaz'da.Ha bir de belfıtığı anılarına kopuyorum. Hoohoho :) Şu anda yazarken bile gülüyorum. Hemşirenin biriyle konuşuyor. :D Kesinlikle tavsiye ederim. Ama uykudan önce...

6 yorum:

 1. Pinky'cim, şu askerlik anıları kısmında bazuka-patates-fotoğraf olayına ben de her seferinde çok gülüyorum:D

  YanıtlaSil
 2. Bende bayılıyorum bu adama. Hiç uykudan önce izlemeyi denemedim ama?

  YanıtlaSil
 3. ayy hastanedeki espriler bomba! hasta kadının köprü trafiğini merak etmesi falan. hahaha :D:D:D durup durup taklit ederim :D

  YanıtlaSil
 4. sanırım cem yılmaz kadar süper bir komedyen yok, olamayacak da. hiç bıkmadan, sıkılmadan 500 kere izledim belki de :)

  YanıtlaSil
 5. :)))eşimde izler izler güler bende gıcık olurum herseferınde aynı seye nasıl guluyorsun dıye demekki herkes guluyormus bak:)

  YanıtlaSil
 6. -->Kutucum onlarda çok komik. Ben de en çok er gazinosunda gülüyorum :)

  -->Pamukcum birde yatmadan dene.Çok rahatlatıcı :)

  -->'ayy yavrum! ay! nasıl rahat geldiniz mi köprüden?' :D evet çok komik o :) birde refakatçisi var :D http://www.youtube.com/watch?v=EDztO4LnJos&feature=related bakın şurada..

  -->Yok onun gibisi gerçekten Merbecim :) İzlemye devam, kesinlikle sıkmıyor :)

  -->Ben de tahmin etmemiştim benim gibilerin olabileceğini Primacım :)

  YanıtlaSil

susma! konuş hadi anlat şeker insan :)