13 Eylül 2009 Pazar

dudullu times...Pinky annesiyle harala gürele bayram temizliği yaparken görüldü. Perdeleri takarken çıktığı merdivenden objektiflerimize el bile salladı. Artık ne içtiyse.. Sonra aşağı inince fotoğraf makinalarımıza saldırdı. Basına saldırı var zannettik. Meğer makinaları çok beğenmiş. Ne güzelmiş. Hangi modelmiş. Pembesi varmıymış. Bilmem neymiş.

Pinky'nin kardeşi Aslan Prens'in eve geldiği görüldü. Yorgun ve bitkin bir halde gözlemlendi. Yaptığı açıklamaya göre 2009-2010 kuş avı başlamış. Sezon açılmış. Herkese hayırlı olsunmuş. Pek mutluymuş :)

Pinky'nin annesinin ışığı açık unutup, avizeyi silmeye yeltenince ampulü patlattığı görüldü. Ampul komada. Annesinde hiçbir hasar yok. Kendisine gereksiz ampulleri söndürmesi uyarısı yaparaktan yanından ayrıldık.

Flaş Flaş Flaş! Basına hain saldırı. Pinky sonunda dayanamayıp kameralarımıza hunharca saldırdı. Neymiş efendim frikik yakalamaya çalışıyormuşuz, öyle uzaktan seyrediyormuşuz, yardım etmiyormuşuz, beli ağrımışmış, bilmem neymiş. Akabinde fotoğraf makinalarımızı kırdı.

7 yorum:

 1. :)))

  Pazar günü,temizlik günü,ütü günü,çamaşır günü:))

  YanıtlaSil
 2. son dakka!
  ünlü banker merbe'nin yardımcısından gelen açıklamaya göre pinky'nin anneciğinin iyi olması kendisini çok mutlu etti. aslan prens'in de eve sapasağlam dönmesi genç girişimcinin mutluluğuna mutluluk kattı. en kısa zamanda malikanesinden yarım saatliğine de olsa ayrılarak pinkylere geçmiş olsuna gidecek. yardımcısı merbe hanfendinin bıraktığı bu saçma sapan yorum için de, yine merbe hanfendinin "arkadaşımızın blogu var, yazıyoruz." dediğini açıkladı.

  YanıtlaSil
 3. hadi gözün aydın cicimm kardeş gelmiş bi de sölee ona rahat bıraksın kuşlaaarı!

  YanıtlaSil
 4. --> eveet pazar günü mis kokulu bir gün Yıldızcım :)

  --> hahaha :D Bize vakit ayırdığınız, malikanenizi hanımsız bırakıp bize geldiğiniz için çok teşekkür ederim Merbe Hanım :)

  --> sağol Damlocum. Ayrıca alırım ben sapanı kardeşimin elinden, kuşceğizlere zeval gelmesin yeterki :)

  YanıtlaSil
 5. Bu Dudullu Times'a bayildim, haftalik olsun, abone olacagim:)

  YanıtlaSil
 6. tamam Kutucuum sana bedava abonelik yapıyorum :)

  YanıtlaSil

susma! konuş hadi anlat şeker insan :)