4 Ekim 2009 Pazar

dudullu times...Flaş Flaş Flaş! Pinky kameralarımıza teyzesinin evinin balkonunda güneşlenirken yakalandı. Bütün yaz bize yakalanmamak için kendine sakin plajlar seçen Pinky'yi sonunda görüntülemeyi başardık. Ama tam arkamızı dönmüş gidiyorken balkondan aşağı kameramızı düşürdük. Kendimiz ettik kendimiz bulduk.

Pinky'yi hafta içi başı döner, midesi bulanırken yakaladık. Kendisine zevzekçe şakalar yaptık. Sonra ağzımızın payını aldık. Vay efendim her başı dönene bu şaka yapılmak zorundamıymış, gıdası zehirlenmişmiş, falan filan... Tansiyonu 10-6 olmuş. Hasta diye daha fazla üstüne gitmedik. Bir bardak tuzlu ayran götürüp, gözüne gözüne zeytin dalı uzattık. Çok kızdı. Hey yavrum hey. İyilik yap denize at...

Pinky'yi düğün dernek gezerken görüntüledik. Kendisini önce bir kına gecesi provasında, ardından kına gecesinin hasında ve hemen ardından da düğünde göbek atarken görüntülemeyi başardık. Bir oynadı, bir oynadı, her telden çaldı, tepindi, sucuk gibi oldu. Daha fazla yorulmasaydı herhalde teke zortlatmasında da oynayacaktı. Neyse efendim görüntüleri kaptık, koşup kaçacaktık ki, arkamızdan 'hangi kanalsınız?, bunlar ne zaman yayınlanacak?' diye bir ses duyduk. Cevap vermek için dönmemizle, kafamızdan aşağı tuzlu suların boşalması bir oldu. Meğer Pinky görüntülendiğini fark etmiş ve denizden 1 kova su çektirmiş.

Flaş Flaş Flaş! Basına hain saldırı. Kameralarımız sudan hasan gördü sayın seyirciler. Vay efendim neymiş oynarken niye çekiyormuşuz, saçlarının bozulduğu, tipinin kaydığı hallerini magazin programlarına mı satacakmışız. Geçen günde güneşlenirken ki görüntüleri çektiğimiz için psişik güçleriyle makinemizi balkondan atmışmış ta, şimdi neler yapacakmış, bilmem neymiş... Yaptıkları yetmedi fotoğraf makinelerimizi kırdılar.

10 yorum:

 1. apartmanda bi bekar sen kaldın pinki minkii :)

  YanıtlaSil
 2. daha sırada 7 tane daha var :D herkes kız doğurmuş

  YanıtlaSil
 3. Süper oluyor bu Dudullu Postası yahu:)
  Bu arada geçmiş olsun Pinky'cim, berbat bir şey gıda zehirlenmesi...

  YanıtlaSil
 4. sağol Kutucum. hep dışardan etli birşey yediğim zaman oluyor. Uğur Dündar'ı çağırıcam dışarıda yemek istediğimde :D

  YanıtlaSil
 5. Geçmiş olsun Pinkycim aman dikkat et,sen hassassın;))

  Bu arada darısı başına adlı süper dileği dilemeden olmaz;))

  YanıtlaSil
 6. Sağol Yıldızcım, çok belli ediyorum dimi hassaslığımı :D esen yelden hasta olurum :)

  ayy ne güzel bir dilek bu böyle,teşekkürler :D

  YanıtlaSil
 7. Geçmiş olsun şeker kız. sende dışarda etli yemek yemeyiver, olsun bitsin, çektirme kendine eziyet :)

  YanıtlaSil
 8. teşekkürler Tibetin anneciği :) bende her seferinde yemeyeyim diyorum, aklımdan çıkıyor. birde bu sefer bayağı bilindik bir yerde yedim. övdükleri gibi değilmiş.

  YanıtlaSil
 9. Pinkycim, gecmis olsun caniiim :) biz sefertasimizla dolasmaya devam edelim sekerim

  YanıtlaSil
 10. teşekkürler Görkemciim :) evet yaramıyor bize dışardan yemek.
  pembe bir sefertası mı arasam acaba, şöyle 3 katlı :D

  YanıtlaSil

susma! konuş hadi anlat şeker insan :)