18 Ekim 2009 Pazar

dudullu times...
Şok Şok Şok...

Pinky bu hafta kameralarımıza patik örerken yakalandı. Kendisine bu konudaki meraklı sorularımızı yönelttiğimizde kafamıza yünleri doladı ve bizi uygun adım postaladı başından. Uzun takiplerimiz sonuç verince anladık ki Pinky patikleri kuzeninin bebişine örmüş. Pembe ipi yanlışlıkla bize doladığından dolayı çok pişmanmışmış, yün parasını bizden söke söke alacakmışmış ta bilmem neymiş.

Aparmanda sular durulmuyor. Pinky'lerin hemen alt katında oturan ne yaptığı belirsiz teyze, kargalar uyanmadan balkon demirlerine kuru temizleme yaparken yakalandı. Ne yapıyorsun sen teyze diye yanına gittiğimizde sorularımıza cevap alamadık. Meğer kendileri kara delikten geçerek dünyamıza gelmişler. İletişim kuramadık. Demirlere vuran fırça sapının çın çın sesi münasebetiyle uykuları kaçan hane halkı ise balkonlara döküldü. Teyzeye saati ve günü bilip bilmediklerini sordu. Onlar da cevap alamayınca hanenin reisi evi 7-8 çocuklu bir aileye satıp gitmeye karar verdi. Dur dedik, yapmayın dedik. Kendimizi dinlettik ama ne fayda. Bir fırça bulup kafamızda kırarak temsili bir tören yaptılar bugünün anısına.

Pinky'yi bu hafta dağ tepe, bayır çayır gezerken yakaladık. 'Ne o Pinky hanım, Altın Portakal'dan eli boş dönmüşsünüz' dedik. Bir dokunduk, haksız yere bir ton laf işittik. Pembe Şehir adlı filmle En iyi film ödülünü alamayınca çılgına dönen Pinky, meğer bu yüzden kendini yeşile vurmuş, doğaya salmış. Biz yine kendimizi tutamayıp filmi hakkında 'çok pembe değildi, kadın oyuncu tam pembeliği yansıtamadı' gibi sözler sarfedince Pinky'nin bir anda gözü döndü.

Flaş Flaş Flaş...

Basına hain saldırı. Pinky çok sinirlendi. Vay efendim biz kendimizi ne zannediyormuşuz. Film eleştirmenimiymişiz. Film eleştirmenleri bile 'biz bu kadar pembe bir film görmedik' demişler de bize ne oluyormuş. O portakalı pembeye boyar, kabuğunu soyar, başucumuza koyarmışmış ta bilmem neymiş. Nihayetinde kameralarımızı hunharca kırdılar.

5 yorum:

 1. Ay bu komşu terörü hala devam ediyor mu Pinky'cim ya? Nedir senin bunlardan çektiklerin?:(

  YanıtlaSil
 2. ay o minicik patikleri görmek istiyoruz pinky :)

  YanıtlaSil
 3. Becerikli Pinky,

  Sinemasever Pinky,

  Portakalı başına koyar Pnky;))

  YanıtlaSil
 4. yaaa ama ama uzun uzun yorum yazdım bağlantı gitti bak da ses ver yeniden yazarım mucx

  YanıtlaSil
 5. --> malesef Kutucum yaa :( aşağı bir alem, yukarı bir ayrı alem. saat kavramları hiç yok. ama bende gürültü yapıcam bundan böyle saatli saatsiz :D

  --> ayy fotolarını çekip silmek zorunda kalmıştım Merbecim. gitti patikler Ankara'ya. bebişin fotosunu çekerler veya ben başka örersem gösteririm bu sefer :)

  --> hehe :) yedim bile Portakalı Yıldızcım :D

  --> tüh! vallahi gelmemiş Edi yaa :( sadece bu yorumun gözüküyor canım.

  YanıtlaSil

susma! konuş hadi anlat şeker insan :)